Teknoloji

Samsung, Galaxy Z Flip 4 için Gigi by GASSAN Luxury Pack’i tanıttı

SAMSUNG, Galaxy Z Flip 4 katlanabilir telefonu için başka bir moda iş birliğini duyurdu. Şirket, Hollanda’nın Amsterdam kentindeki Masters Expo’da Galaxy Z Flip 4 Luxury Pack’i piyasaya sürecek olan mücevher markasıdır. GASSAN’dan Gigiile ortaklığını duyurdu.

Samsung X Gigi by GASSAN Lüks Paket Ustalar Fuarı için özel olarak hazırlanmıştır. Kutu, 256 GB depolama alanına sahip Rose Gold renkli bir Galaxy Z Flip 4 ve Gigi by GASSAN bileklikiçerir.

Samsung, GASSAN Luxury paketi ile Galaxy Z Flip 4 X Gigi’yi piyasaya sürdü Ustalar Fuarı Gigi by GASSAN, standında sınırlı sayıda sergiler ve satar. Ayrıca 12 Aralık Pazartesi günü Samsung, M* restoranında bir “” düzenledi. Bayanlar Öğle Yemeği” etkinliğine ev sahipliği yapacak.

Galaxy Z Flip 4 ile ilgili bu işbirliği, birçok işbirliğinden biridir. Geçtiğimiz birkaç ayda Samsung, Galaxy Z Flip için çeşitli aksesuarları piyasaya sürmek üzere diğer moda markalarıyla ortaklık kurdu. Diğer markaların ortasında Lacoste, Prosto, Maison Margielave sonunda El Gansobulunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu